شنبه ۰۳ فرو ۱۳۹۸

پانته‌آ بهرام:وقتی نقشهای متنوعی پیشنهاد می شود،طبیعی است
که بازیگر پرکارتر شود
بانی فیلم آنلاین:پانته‌آ بهرام گفت: پرکاری ام در سینما، به خاطر تنوع نقش‌هایی است که پیشنهاد می‌شود؛
در سینمای ما که پر شده از کلیشه‌ها، این تنوع بشدت خوشحالم می‌کند.
پانته آ بهرام بازیگری که این روزها فیلم سینمایی طبقه حساس ساخته کمال تبریزی را روی پرده دارد درباره پرکاری اش در ماه‌های گذشته به «نسیم»، گفت: وقتی نقشهای متنوعی پیشنهاد می شود طبیعی است که بازیگر پرکارتر شود. من هم این شانس را داشتم که در فیلمهای “بیگانه”، “طبقه حساس”، “بلوک9 خروجی2” و “تراژدی” نقشهایی کاملا متفاوت از هم بازی کنم.

وی تأکید کرد: نقشهایی که رسیدن به ماهیت واقعی هر کدام از آنها برایم به مثابه یک دگردیسی بود. در سینمای ما که پر شده از کلیشه ها این تنوع به شدت خوشحالم می کند.

بهرام که اخیران نمایش “شکلک” را هم روی صحنه داشته درباره تفاوتهای کار در سینما و تئاتر، گفت: مهم این است که انرژی ام بیهوده تلف نشود. وقتی نقشی را بازی می کنی که کمترین شباهتی به تجربیات قبلی ات ندارد طبیعی است که حتی ذره ای هم احساس نارضایتی نمی کنی چون از هر آنچه دانسته ای و آموخته ای استفاده بهینه کرده ای.

این بازیگر پیرامون معضل کپی کاری در سینمای ایران هم اظهار داشت: وقتی تجربه ای خاص موفقیتی فراگیر پیدا می کند خیلی‌ها هستند که مسیر موفقیت خود را در تکرار همان تجربه ها می بینند.

پانته ا بهرام توضیح داد: شخصا در جشنواره فجر این مشابهت و تکرار را در برخی آثار دیدم و بی تعارف می گویم فارغ از دلایل چرایی این پدیده، باید هر چه زودتر آن را کناری گذاشته و مسیر درست و بی تکرار را طی کنیم.

منبع : بانی فیلم

برچسب ها :


 
آزاده رستم خانی
۲۱ فروردین ۱۳۹۳

- تمامی حقوق مطالب این سایت متعلق به ایرانین آرتیست میباشد.
- کپی برداری از مطالب فقط با ذکر منبع مجاز بوده و الگو برداری از این قالب
فقط با اجازه ی طراح دستیار وردپرس مجاز میباشد.