یکشنبه ۰۳ شهر ۱۳۹۸

به گزارش سایت انجمن دفاعیه از هنرمندان ایران

فیلم کوتاه « طبق عادت همیشگی» به کارگردانی محمد حمزه ای بعد از پایان مراحل فنی آماده نمایش شد
این فیلم کوتاه با بازی” ستاره اسکندری ، مریم بوبانی و عرفان برزین ” داستان پسربچه ای به نام پرها م را روایت می کندکه می خواهد روز را با مادر و مادر بزرگ خود بگذراند اما آنها هرکدام دغدغه ها و روز مره گی زندگی خاص خود را دارند.
“طبق عادت همیشگی ” در 25 دقیقه با گونه ی اجتماعی تولید شده و تمام لوکیشن های فیلم در تهران بوده است. که با پایان مراحل فنی آماده سازی اولین نمایش رسمی آن درسی و دومین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهرا خواهد بود.

این فیلم بیستمین ساخته ی کوتاه محمد حمزه ای از فیلمسازان فعال حوزه ی فیلم کوتاه است و علی رغم اینکه وی در ساخت فیلمهای بلند تلویزیونی هم مشغول است اما همچنان در حیطه ی سینمای کوتاه فعالیت می کند و دغدغه جدی در خصوص نگاه حرفه ای به تولید در حوزه فیلم کوتاه دارد.. “دور یا نزدیک” عنوان فیلم کوتاه قبلی حمزه ای است که در سی امین جشنواه فیلم کوتاه تهران توانست تندیس و جایزه بهترین فیلمنامه و تندیس بهترین فیلم از نگاه تماشاگران وجوایز دیگری از جشنواره های داخلی و خارجی را به خود اختصاص دهد و این روزها در نوبت اکران گروه هنروتجربه است وی همچنین ساخت فیلم های ویدئویی «خراش» «پرواز» «صدای پای باران» و «حبیب آقا» را در کارنامه فیلمسازی خود دارد. که فیلم ویدئویی ” حبیب آقا ” آخرین ساخته ی وی مورد استقبال مخاطبان رسانه ی ملی و منتقدین قرار گرفت.
محمد حمزه ای سال گذشته پروانه ساخت اولین فیلم بلند سینمایی خود را با عنوان
” اینجا باران صدا ندارد” دریافت کرد که همچنان مقابل در مرحله پیش تولید متوقف است.
عوامل دست اندرکارتولید این فیلم عبارتند از: کارگردان: محمد حمزه ای/ مدیر فیلمبرداری : مسعود سلامی/ فیلم نامه : پیام کرمی/ طراح صحنه و لباس: غزاله معتمد/ صدابردار: مهدی ابراهیم زاده-حمید محمودی/ صداگذاری و میکس: علیزضا علویان/ تدوین: عماد خدابخش/ طراح گریم: ایمان امیدواری/عکس: مهدی دل خواسته /دستیار کارگردان و برنامه ریز: علی جودی/ تصییح رنگ و نور : سامان مجد وفائی /دستیار کارگردان: حسین ایرجی،/مدیر تولید: محم دیمینی
تهیه کننده: محمد حمزه ای/ مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی
بازیگران: ستاره اسکندری:مریم بوبانی،عرفان زرین. علی اصغر کرد بچه

http://s3.picofile.com/file/8220757050/photo_2015_11_03_19_10_44.jpg

http://s3.picofile.com/file/8220757068/photo_2015_11_03_19_11_00.jpg 
آزاده رستم خانی
۱۲ آبان ۱۳۹۴

- تمامی حقوق مطالب این سایت متعلق به ایرانین آرتیست میباشد.
- کپی برداری از مطالب فقط با ذکر منبع مجاز بوده و الگو برداری از این قالب
فقط با اجازه ی طراح دستیار وردپرس مجاز میباشد.