یکشنبه ۰۳ شهر ۱۳۹۸

کارگردان نمایش «من خیال تو نیستم»:
 
مسوولان، سالنی در اختیار نمایشم قرار نمی‌دهند
 
بانی فیلم آنلاین: کارگردان نمایش «من خیال تو نیستم» از عدم اختصاص سالنی برای اجرای عمومی نمایش خود گلایه کرد.

حمید شریف زاده گفت: وقتی مرکز هنرهای نمایشی و حتی سالن های خصوصی توان جوابگویی به نمایش های اجرا شده در جشنواره ها را ندارند، چه اصراری به برگزاری جشنواره های مختلف دارند. متأسفانه برخی از مدیران بدون اینکه به فکر اجرای عموم نمایش های حاضر در جشنواره ها باشند فقط و فقط به دنبال پرکردن ویترین خود هستند.
او افزود: دو سال قبل نمایش «من خیال تو نیستم» را در جشنواره تئاتر مقاومت نویسندگی و کارگردانی کردم که خوشبختانه توانست جوایز مختلفی را کسب کند. حالا نکته جالب اینجاست جشنواره ای که هنوز نتوانسته به گروه های برگزیده دوره قبل پاسخگو باشد در حال تدارک برگزاری جشنواره جدید است.
شریف زاده گفت: پس از گذشت دو سال و پیگیری های فراوانی که داشتم سالنی در اختیار این نمایش قرار نداده اند. سوال من اینجاست این نمایش که بیشترین جوایز جشنواره تئاتر مقاومت که جشنواره ای ارزشی محسوب می شود را از آن خود کرده و به اتفاق نظر تمامی کارشناسان مورد تایید قرار گرفته، نباید به اجرای عمومی درآید؟
بازیگر مجموعه «فاصله ها» افزود: تصور کنید نمایشی را که هفت بار عواملش روی صحنه رفته و جایزه گرفته، چطور باید در اجرای عموم با جواب تمام سالن ها پر است مواجه شود؟
همچنان در پی اجرای نمایش برگزیده جشنواره تئاتر مقاومت خواهم بود تا همه آنان که در این مدت سنگی جلوی راه این اثر بوده اند با دیدن قابلیت های آن از وقفه دو ساله ای که به وجود آمده شرمنده شوند.

منبع : بانی فیلم 
آزاده رستم خانی
۱۱ مهر ۱۳۹۴

- تمامی حقوق مطالب این سایت متعلق به ایرانین آرتیست میباشد.
- کپی برداری از مطالب فقط با ذکر منبع مجاز بوده و الگو برداری از این قالب
فقط با اجازه ی طراح دستیار وردپرس مجاز میباشد.