یکشنبه ۲۶ خرد ۱۳۹۸

تماشا: ساخت فیلم بعدی اصغر فرهادی در فرانسه مسلم شده است. این اولین فیلم بلند این کارگردان برنده اسکار در خارج از خاک ایران خواهد بود. او در حال حاضر در فرانسه به سر می برد و مشغول کار روی فیلمنامه فیلم جدیدش است.

الکساندر مالت گای، تهیه کننده فرانسوی و مالک کمپانی ممنتو فیلمز «Memento Films» در فرانسه که فیلم های مستقل مطرحی را همچون «در طلایی»، «روح های سرد» و «تاکسیدرمی» را در پرونده کوتاه کاری خود دارد قرار است که فیلم بعدی اصغر فرهادی را تهیه کنندگی کند.

مالت در این باره به خبرگزاری ها گفته است: «برخلاف چیزی که از قبل اعلام شد قرار نیست این فیلم در مورد رابطه عاشقانه یک دختر ایرانی با یک پسر آفریقایی– آمریکایی مقیم پاریس باشد. این موضوع شایعه ای بیش نبوده و من و فرهادی هنوز درباره جزئیات این فیلم به هیچ نتیجه کلی نرسیده ایم».

مالت درباره اینکه داستان فیلم در چه موردی خواهد بود حرفی نزده است و به رسانه ها اعلام کرده «این فیلم قرار است از ابتدای پاییز امسال جلوی دوربین برود اما به دلیل اینکه فرهادی هنوز فیلمنامه را به حد قابل قبولی نرسانده و هنوز حتی نامی نیز برای آن انتخاب نشده، نمی خواهند در مورد داستان فیلم حرفی به رسانه ها بزنند. اما اخبار فعالیت هایشان در این باره را به مرور زمان اعلام خواهند کرد و مطمئنا تا ماه می سال جاری و همزمان با برگزاری جشنواره کن امسال به طور رسمی از آن پرده برداری خواهند کرد». 
شکیبا خانی
۲۱ مرداد ۱۳۹۱

- تمامی حقوق مطالب این سایت متعلق به ایرانین آرتیست میباشد.
- کپی برداری از مطالب فقط با ذکر منبع مجاز بوده و الگو برداری از این قالب
فقط با اجازه ی طراح دستیار وردپرس مجاز میباشد.