یکشنبه ۲۶ خرد ۱۳۹۸

http://cinemapress.ir/download?ts=1436948456000&f=2015/07/11/4/131036.jpg

سینماپرس: اسامی نامزدهای مسابقه ایران جشنواره فیلمهای ویدئویی یاس در بخش‌های مختلف اعلام شدند.

به گزارش سینماپرس، نامزدهای مسابقه ایران جشنواره فیلم یاس در بخش‌های مختلف کارگردانی، فیلمنامه‌، بازیگر زن و مرد،‌تدوین، صدابرداری، بهترین صدا، جلوه‌های ویژه و موسیقی ….اعلام شد.

اسامی نامزدها در بخش‌های مختلف به شرح ذیل است:

 نامزدهای بهترین فیلم:

۱- جاده شهریار به تهیه کنندگی آقای وحید قاضی میرسعید
۲- حبیب آقا به تهیه کنندگی  آقای مرتضی عمادی محصول شبکه تهران
۳- دریادلان به تهیه کنندگی آقای سامان سالور محصول صدا و سیمای مرکز زنجان
۴-  سوختن به تهیه کنندگی آقایان علی انصاریان و میثاق وصال
۵- یک نفر تا مرگ به تهیه کنندگی آقای سید مرتضی عمادی محصول شبکه یک سیما

نامزد‌های بهترین کارگردانی:

۱- بهرنگ توفیقی برای کارگردانی فیلم سوختن
۲-  محمد حمزه ای برای کارگردانی فیلم حبیب آقا
۳-  سامان سالور برای کارگردانی فیلم دریادلان
۴-  اسماعیل فلاح پور برای کارگردانی فیلم یک نفر تا مرگ
۵- وحید قاضی میرسعید برای کارگردانی فیلم جاده شهریار

 نامزدهای بهترین فیلم‌نامه:

۱-   جابر قاسمعلی برای فیلم نوشت سه روز و دو شب
۲- سید ناصر هاشم زاده برای فیلم نوشت غریبه ها
۳- امیردژاکام برای فیلم نوشت ستاره شرق
۴- پیام کرمی و مهدی کیا برای فیلم نوشت حبیب آقا
۵-  حسین تراب نژاد و امیر عربی برای فیلم نوشت یک نفر تا مرگ
۶-  نامزدهای بهترین بازیگر زن
۱- پریناز ایزدیار برای فیلم زنده به گور
۲- بهاران بنی احمدی برای فیلم جاده شهریار
۳- فریبا جدی کار برای فیلم سه روز و دو شب
۴- حمیرا ریاضی برای فیلم ژوان

 نامزدهای بهترین بازیگر مرد

۱-   زنده یاد انوشیروان ارجمند برای فیلم ستاره شرق
۲-   علی انصاریان برای فیلم سوختن
۳-  روح اله کمانی برای فیلم یک نفر تا مرگ
۴-   پرویز فلاحی پور برای فیلم دریادلان
۵-   حسین ملکی برای فیلم حبیب آقا

نامزدهای بهترین بازیگر مکمل مرد

۱- علیرضا استادی برای فیلم حبیب آقا
۲-  حبیب دهقان نسب برای فیلم دریادلان
۳-  رامین راستاد برای فیلم هدیه
۴-   سیروس کهوری نژاد برای فیلم نفر بر
۵- محمد مختاری برای فیلم دریادلان

نامزدهای بهترین بازیگر مکمل زن

۱- چکامه چمن ماه برای فیلم سوختن
۲- ژاله صامتی برای فیلم غریبه ها
۳- فرانک کلانتر برای فیلم سه روز و دو شب
۴- لیندا کیانی برای فیلم سه روز و دوشب

نامزدهای بهترین تصویربرداری

۱-  داریوش حکمت برای فیلم سوختن
۲-  پیمان عباس زاده برای فیلم حبیب آقا
۳-  سیروس عبدلی برای فیلم تا مدار ۱۰ درجه
۴- عبداله عبدی نسب برای فیلم هدیه
۵-  عزت اله عزیزی برای فیلم جاده شهریار
۶-  شهرام نجاریان برای فیلم یک نفر تا مرگ

نامزدهای بهترین تدوین

۱ – امیر شیبان خاقانی برای تدوین فیلم سوختن
۲-  سهراب خسروی برای تدوین فیلم یک نفر تا مرگ
۳-  هایده صفی یاری برای تدوین فیلم ۳۱۶
۴- رضا مطهری برای تدوین فیلم نفر بر

نامزدهای بهترین موسیقی

۱- حمید اسماعیل زاده برای ساخت موسیقی فیلم دریادلان
۲- مهیار افشار برای ساخت موسیقی فیلم ۳۱۶
۳- محمد جعفری برای ساخت موسیقی فیلم جاده شهریار
۴- فرزین قره گزلو برای ساخت موسیقی فیلم زنده به گور
۵- محمد مهدی گورنکی برای ساخت موسیقی فیلم نفر بر

نامزدهای بهترین صدا

۱- منصور شهبازی و علیرضا علویان  برای صدای فیلم حبیب آقا
۲- حمید اسلامی ، کیوان کیوانداریان و آرش قاسمی برای صدای فیلم ژوان
۳- آرش برومند و ناصر فخری  برای صدای فیلم ستاره شرق
۴- میرشجاع گراکویی و مهرداد جلوخانی  برای  صدای فیلم یک نفر تا مرگ

نامزدهای بهترین چهره‌پردازی

۱- علی خورشیدی برای چهره پردازی فیلم ژوان
۲- زهره سیه پوش برای چهره پردازی فیلم یک نفر تا مرگ
۳- کوروش علیزاده برای چهره پردازی فیلم ستاره شرق
۴- نوید فرح مرزی برای چهره پردازی فیلم تا مدار ۱۰ درجه

 نامزدهای بهترین صحنه و لباس

در این بخش هیات داوران نامزد اعلام نکردند

نامزده بهترین جلوه های ویژه:

در این بخش هیات داوران نامزد اعلام نکردند

سومین جشنواره بین‌المللی فیلم ویدیویی یاس شانزدهم مهر ماه با اعلام برگزیدگان به کار خود پایان می‌دهد.



 
آزاده رستم خانی
۱۶ مهر ۱۳۹۴

- تمامی حقوق مطالب این سایت متعلق به ایرانین آرتیست میباشد.
- کپی برداری از مطالب فقط با ذکر منبع مجاز بوده و الگو برداری از این قالب
فقط با اجازه ی طراح دستیار وردپرس مجاز میباشد.